Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gursanas/public_html/index.php:5) in /home/gursanas/public_html/class/template.php on line 66
Gürsan A.Ş

Gürsan A.Ş tarafından titizlikle üretimi yapılan ve uygulanan Modifiye Bitüm; Bitümlü sıcak karışım, Aşınma Tabakası, Binder Tabakası veya Sathi Kaplama yapımında kullanılacak penetrasyon sınıflandırmalı asfalt çimentolarının doğal asfalt, polimer vb. gibi katkı malzemeleri eklenerek modifiye edilmesinden sonra elde edilir.

Modifiye bitüm üretilmesinde modifiye edici madde olarak; kaya asfaltları, göl asfaltları, termoplastik polimerler, lateks, granül kauçuk gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır.

Laboratuarımızda incelenip kalite kontrolleri gerçekleştikten sonra uzman kadromuzun onayı ile modifiye işleminden sonra T.C.K Modifiye Bitüm Teknik Şartnamesi’ ne uygun olarak üretilir.

Modifiye bitüm; Alacaatlı şantiyemizde kurulu uygun plentte üretilmektedir. Taşıma araçlarımız modifiye bitümün ayrışmasını önleyecek sisteme sahiptir.


Elastomerik Özellikli Modifiye Bitüm Esaslı Çatlak Dolgu Malzemesi;
Malzeme, özellikle asfalt kaplamalardaki çatlakların onarımı, çatlak dolgu malzemesi olarak kullanılır. Siyah renkli ve sıcak uygulamalıdır. İnce ve kalın çatlak tamiri malzemesi, çatlaklar ve derzlerdeki hareketleri uzayıp kısalabilmesi sayesinde telafi edebilen, çeşitli hava şartlarına uyumludur. Malzeme, su ve tuza karşı geçirimsizdir, hızlı uygulanabilir.

Polimer Modifiye Bitüm Esaslı İnce Çatlak Tamiri Malzemesi;
Bu yöntem, genişliği 15mm’ye kadar olan ve yapısal olmayan büzülme çatlakları, şerit birleşim yerleri ile rast gele oluşmuş çatlakların onarımı için kullanılmaktadır.
Yolda daha fazla hasarı önleyecek esnek bir onarım sağlamakla kalmaz ayrıca beton ve asfaltla mükemmel bir uyum da sağlar. 
 
Adres : Şehit Bahadır Demir Sokak 15/2 06570 Maltepe - Ankara TÜRKİYE
Tel : 0312 230 02 10 - 231 15 78 / Faks : 0312 229 42 77
E-mail : merkez@gursanas.com