Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gursanas/public_html/index.php:5) in /home/gursanas/public_html/class/template.php on line 66
Gürsan A.Ş

Asfaltınız Ne Renk Olsun?

Bilinen asfaltın rengi siyah olduğundan insanlara bazen itici gelebiliyor. Bu nedenle yaşam mekanlarının daha estetik ve rengarenk şekilde dekore edilerek cazip görünümler kazanması çok da zor değil.

Bildiğimiz siyah renkli asfalt kaplama üzerine kimya sanayinin yardımıyla, istenilen renkte dekoratif kaplama yapılabilir. Bu sayede asfalt don nedeniyle kırılmaz, yüksek sıcaklarda gevşemez. Ayrıca asfaltın ve kaplamanın üzerine, tuğla desenli muhtelif tip ve desende baskılar yapılabilir. Mevcut desen kalıpları haricinde istenildiği takdirde özel desenler de yapılabilmektedir.

Beton Asfalt Kaplamanın üzerine uygulanan 3 kompenantlı boya (Kaplama) su bazlı akrilik bağlayıcı içeren, dayanıklı, dekoratif bir zemin kaplama sistemidir. Üretimde ve uygulamada çevreye ve çalışanlara zararlı etkisi yoktur.
Kamu Kurumları ile Özel kuruluşların; Arma, Amblem veya Logoları Beton ve Asfalt Kaplamanın üzerine istenilen şekilde, boyutta ve de renkli olarak baskısı yapılabilmektedir.
Firmamızın uzun tecrübelerinin ardından üretimini yaptığı asfalt uygulamalarında şimdi de Renkli ve Desenli Asfalt Baskısı uygulamalarıyla sizlere daha yakınız.

Dekoratif Asfalt Kaplamanın Avantajları: 

  • Özel çimento ile akrilik reçine esaslı bağlayıcı boya asfalta iyice yapıştığından kolay kolay asfaltın üzerinden çıkmaz ve renkli görünümünü korur.
  • Asfalt Kaplamanın üzerine kullandığımız 3 kompenantlı boya (kaplama) asfaltın aşınma mukavemetini arttırır ve esnek olması sebebiyle çatlamaya dayanıklıdır.
  • Yalıtım özelliği ve su izolasyonu sağlar.
  • Uygulama seri yapıldığından yol ve kaldırımlar aynı gün içinde yaya trafiğine, 24 saat sonra araç kullanıma açılabilir.
  • 3 bileşenli boya (Kaplama) bakım gerektirmez, kolayca temizlenebilir ve gerektiğinde kolayca tamir edilebilir. 

Kullanım Alanları:
Yaya kaldırımları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, meydanlar, parklar, bahçeler, otoparklar, restoranlar, kafeler, kapalı garajlar, site içi yollar, villalar, helikopter pistleri, spor alanları, okullar, metro güzergahları, oyun sahalarının istenilen renkte boyanması ve oyun çizgilerinin çizilmesi.

 


 

 
Adres : Şehit Bahadır Demir Sokak 15/2 06570 Maltepe - Ankara TÜRKİYE
Tel : 0312 230 02 10 - 231 15 78 / Faks : 0312 229 42 77
E-mail : merkez@gursanas.com