Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gursanas/public_html/index.php:5) in /home/gursanas/public_html/class/template.php on line 66
Gürsan A.Ş

Termoplastik Yol Çizgi Boyası, depolama ömrü uzun ve son derece dayanıklı bir işaretleme malzemesidir. Boyanın yol yüzeyine uygulanmasında en çok tercih edilen uygulama şekli eritilmiş boyanın sprey şeklinde püskürtülerek uygulanmasıdır. Eritilmiş boyanın serme aparatı veya ekstruder ile uygulanması da mümkündür.

GRS Termoplastik Yol Çizgi Boyasının Üstünlükleri

Termoplastik Yol Çizgi Boyasının en önemli özelliklerinden birisi de gece görünürlüğünü sağlayan cam kürecikleri içermesidir. Bu cam kürecikler yoldan geçmekte olan araçtan boya üzerine düşen far ışıklarını sürücüye yansıtarak güvenli bir yolculuk yapmasını sağlar. Termoplastik Yol Çizgi Boyası uygulamadan en çok 3 dakika sonra tekrar katı hale geçer ve yolun trafiğe açılmasına bir engel teşkil etmez.

GRS TERMOPLASTİK YOL ÇİZGİ BOYASI TS EN 1871’e uygun olarak üretilmektedir. İçerdiği cam kürecikleri TS EN 1423/1424 standartlarına uygundur.

Yol Çizgi Boyası Uygulamaları

Gürsan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ekipleri tarafından Türkiye yollarında ve Yurtdışı yollarda boya uygulama işleri kuruluşumuzun makine üretim birimi tarafından imal edilen son derece gelişmiş uygulama makineleri ile özenle yerine getirilmektedir. Gürsan A.Ş. çizgi ekipleri termoplastik boya uygulama işlerinin yanında soğuk boya uygulamalarını da başarı ile yapmaktadırlar. 


 
İşveren İdare ve Yeri
İşin Adı ve Yeri
T.C.K. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA
Kayseri 6. ve Samsun 7. Böl. ağına dahil Çerikli ayr. Yerköy ile Tosya-Osmancık-Merzifon ayr. Yol. muh. Kes. Term. Boya ile çizil.
T.C.K. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR
550-09 K.K no.lu Bergama-İzmir yollarında Term. Boya ile yol çizgilerinin makine ile çizilmesi
T.C.K. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA
TCK 4. Böl. Müd. Çıkışı yollarının trafik güv. İçin termplastik boya ile yol çizgilerinin çizimi
T.C.K. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA
Anadolu Otoyolunda Cankurtaran Mevkiinde termoplastik boya ile yatay işaretleme yapılması
T.C.K. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA
Anadolu Oto. Çeltikçi-Cankurtaran kesiminin termoplastik boya ile yatay işaretleme işi.

 
 
Adres : Şehit Bahadır Demir Sokak 15/2 06570 Maltepe - Ankara TÜRKİYE
Tel : 0312 230 02 10 - 231 15 78 / Faks : 0312 229 42 77
E-mail : merkez@gursanas.com